Edzések

Edzés neve, helyszín Edzés időpont Instruktor
Krav-Maga kamasz csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
H:18.00-19.15
Sze:18.00-19.15
Sándor Tamás
Krav-Maga vegyes csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
H:18:00-19:15
Sze:18:00-19:15
Sándor Tamás
Krav-Maga felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
H:16:45-18:00
Sze:16:45-18:00
Nagy Zsuzsanna
Krav-Maga csoport kezdőknek
BGE Külker D épület - 1165 Budapest
K:19:15-20:45
Cs:19:15-20:45
Szabó Tamás
Krav-Maga felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
H:16:45-18:00
Sze:16:45-18:00
Nagy Zsuzsanna
Krav-Maga felnőtt kamasz csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
K:16:45-18:00
Cs:16:45-18:00
Óber Tamás
Krav-Maga felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak
Krav Maga Akadémia - 1132 Budapest
K:8:00-9:15
Cs:8:00-9:15
Óber Tamás
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Multifit Stúdió - 1060 Budapest
H:07:00-13:00
K:07:00-13:00
Sze:07:00-13:00
Cs:07:00-13:00
P:07:00-13:00
Szo:07:00-13:00
Szabó Tamás
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Powercat Lomb GYM - 1135 Budapest, Lomb utca 34.
K:20:10-21:40
Cs:20:10-21:40
V:16:00-17:30
Nagy András Lajos
Krav-Maga kamasz csoport kezdőknek és haladóknak
Iron Samson Gym - 9700 Szombathely
K:16.00-16.50
Cs:16.00-16.50
Dancs István Roland
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
H:16:45-18:00
Sze:16:45-18:00
Nagy Zsuzsanna
Krav-Maga csoport
Újbudai Széchenyi I. Gimn. - 1111 Budapest
K:20:00-21:30
Cs:20:00-21:30
Szabó Balázs
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Tifit 3580 Tiszaújváros
H:18:00-19:30
Sze:18:00-19:30
Fodor Dávid
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Óvónőképző Főisk. - 4220 Hajdúböszörmény
P:17:30-19:00
Fodor Dávid
Krav-Maga felnőtt csoport kezdőknek
Multifit Stúdió - 1060 Budapest
H:20:00-21:15
Sze:20:00-21:15
Szabó Tamás
Krav-Maga felnőtt csoport
Küzdősportok Háza - 2600 Vác
H:06:00-07:30
Sze:06:00-07:30
Majoros Tamás ifj.
Krav-Maga felnőtt csoport
Küzdősportok Háza - 2600 Vác
H:19:00-20:30
Sze:19:00-20:30
P:19:00-20:30
Majoros Tamás ifj.
Krav-Maga gyerek csoport
Küzdősportok Háza - 2600 Vác
H:17:00-18:00
Sze:17:00-18:00
Majoros Tamás ifj.
Krav-Maga kamasz csoport kezdőknek és haladóknak
Krav Maga Akadémia - 1132 Budapest
K:17:00-18:15
Cs:17:00-18:15
Sándor Tamás
Krav-Maga csoport
Kosztolányi D. Gimn. - 1012 Budapest
Sze:19:30-21:00
P:19:30-21:00
Szabó Balázs
Krav-Maga csoport
Kosztolányi D. Gimn. - 1012 Budapest
Sze:18:00-19:30
P:18:00-19:30
Szabó Balázs
Krav-Maga felnőtt csoport kezdőknek
Kossuth L. Szki. - 9025 Győr
H:17.30-19.00
Sze:17.30-19.00
Pálinger Ottó
Krav-Maga felnőtt csoport
Kálvin Téri Reform. Ált. Isk. - 2112 Veresegyház
K:19:00-20:30
Cs:19:00-20:30
Majoros Tamás ifj.
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Not Jam Fit - 3525 Miskolc
H:20:30-22:00
Sze:20:30-22:00
Fodor Dávid
Krav-Maga gyerek csoport
Highlander Club - 1028 Budapest
K:17:00-18:00
Cs:16:00-17:00
Csurka Balázs
Krav-Maga kamasz csoport
Iron Samson Gym - 9700 Szombathely
K:17:00-17:50
Cs:17:00-17:50
Dancs István Roland
Krav-Maga felnőtt csoport haladóknak
Iron Samson Gym - 9700 Szombathely
H:18:00-20:00
Sze:18:00-20:00
Dancs István Roland
Krav-Maga gyerek csoport
Iron Samson Gym - 9700 Szombathely
H:17:00-17:50
Sze:17:00-17:50
Dancs István Roland
Krav-Maga felnőtt csoport kezdőknek
Iron Samson Gym - 9700 Szombathely
H:18:00-19:30
Sze:18:00-19:30
Dancs István Roland
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Gewiss training se. Debrecen, Pallagi út 2.
K:19.00-20.30
Cs:19.30-20.30
Rozsnyai Róbert
Krav-Maga csoport
Egységes Gyógyped. Módszert. Int. - 1035 Budapest
K:18:00-19:30
Cs:18:00-19:30
Müller András
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Szabó Lőrinc Ált. Isk.- 2660 Balassagyarmat
K:17:00-18:00
Cs:17:00-18:00
Major Zsófia
Krav-Maga csoport
Dornyai Béla Ált. Isk. - 3100 Salgótarján
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
Major Zsófia
Krav-Maga csoport haladóknak
Gladiator Dock - 3300 Eger
K:19:45-21:00
Cs:19:45-21:00
Aladi László
Krav-Maga csoport kezdőknek
Gladiator Dock - 3300 Eger
K:17:30-18:30
Cs:17:30-18:30
Aladi László
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Cutler Gym III. - 4400 Nyíregyháza
K:18:15-19:45
Cs:18:15-19:45
Rozsnyai Róbert
Krav-Maga csoport
BoxAkadémia - 1142 Budapest
K:19:00-20:15
Cs:19:00-20:15
Óber Tamás
Krav-Maga csoport
BME Sportközpont - 1111 Budapest
H:20:15-21:45
Sze:20:15-21:45
Tóth Ervin
Krav-Maga csoport
BHG Sporttelep - 1117 Budapest
K:19:30-21:00
Cs:19:30-21:00
Tóth Attila
Krav-Maga csoport
BHG Sporttelep - 1117 Budapest
H:20:00-21:30
Sze:20:00-21:30
Tóth Attila
Krav-Maga csoport kezdőknek és haladóknak
Krav Maga Akadémia - 1132 Budapest
H:07:00-08:15
Sze:07:00-08:15
Sándor Tamás
Krav-Maga vegyes csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Kraver - 1072 Budapest
H:18:00-19:15
Sze:18:00-19:15
Sándor Tamás
Krav-Maga csoport
Bárczi G Óvoda és Ált. Isk. - 1082 Budapest
H:17:30-19:00
Sze:17:30-19:00
Szabó Balázs
Krav-Maga csoport
Aikido Dojo - 1097 Budapest
K:18:00-19:30
Cs:18:00-19:30
Szabó Balázs